ART

Moderni un lineāri

ART kolekcija iedalās divu dažādu dizainu mēbeļu kolekcijās - "ART 1" un "ART 2". Mēbeles no abām šīm kolekcijām ir paredzētas vadītāju darba kabinetu iekārtošanai. Mēbeles ir funkcionālas un dizainiskas - tās veidotas, apvienojot dažādas saplākšņa detaļu formas.

ART 1 kolekcija sastāv no darba galda, kuru iespējams aprīkot ar nosegvairogu galda apakšdaļai, kā arī datorskapja, kas kalpo gan kā funkcionāls dokumentu skapis ar plauktiem un atvilktnēm ikdienas darba organizēšanai, gan kā papildgalds virsmas pagarināšanai. Galda un datorskapja novietojumu iespējams pielāgot labās vai kreisās puses novietojumam.

ART 2 kolekcija atšķiras ar taisnām līnijām, askētisku eleganci un dažādu materiālu apvienojumu. Šajā kolekcijā ietvertas astoņas dažādas mēbeles - vadītāja biroja galds, datorskapis, divu veidu papildgaldi, trīs veidu sekcijas un apspriežu / pārrunu galds.

Tāpat kā jebkuras citas mēbeles, arī šīs kolekcijas elementi tiek ražoti pēc pieprasījuma un tiem iespējams izvēlēties beices toni, krāsu, apdari un furnitūru pēc Jūsu ieskatiem. 

Zemāk pieejams PDF fails pilnas kolekcijas apskatei, kā arī 2D DWG faili integrēšanai Jūsu plānojumā :

PDF ikona     DWG ikona

Aplūkojiet arī citas mūsu kolekcijas:

augstumā regulējami galdi no kolekcijas "UP"

GEMO

PART

VIP 

setUP 

Standarts

Šajā kolekcijā ietilpst