GEMO

Elitāri un vienmēr aktuāli

Kolekcijas GEMO biroja mēbeļu dizains ir klasisks un būs aktuāls jebkurā laikā. Iekārtojot vadītāja darba vietu ar šīm biroja mēbelēm, vienaldzīgs nepaliks neviens telpā ienākušas. Pamatīgās saplākšņa mēbeļu daļas būs redzamas visā tā krāšņumā.

Šajā kolekcijā ietilpst gan vadītāja darba galds un papildgalds, kas kalpo kā apspriežu jeb pārrunu galds, recepcijas lete administratores darba organizēšanai, kā arī datorskapis un dokumentu skapji / sekcijas ikdienas biroja darbā nepieciešamo rīku ērtai izvietošanai.   

GEMO kolekcijas datorskapis aprīkots ar četrām atvilktnēm un vienām žalūzijveida durvīm, kur glabāt dokumentu mapes. Sekcijas pieejamas divos dažādos izmēros - divu un piecu mapju augstumā. Dokumentu glabāšanas plaukti aprīkoti ar stikla durvīm, savukārt, atvilktņu daļas un lielās sekcijas drēbju skapja durvis veidotas no saplākšņa. 

Mūsu sagatavotie kolekcijas rasējumi nosaka mēbeļu formu, dizainu un izmēru, bet klienta izvēlei paliek saplākšņa toņu / apdares izvēle, kā arī augstākās kvalitātes furnitūra dokumentu skapju rokturu un stiprinājumu izvēlei.

Zemāk atradīsiet biroja mēbeļu apskates failus PDF formātā, kā arī 2D DWG failus integrēšanai savā projektā:

PDF ikona    DWG ikona

 

Apskatiet arī citas mēbeles vadītāju darba kabinetiem no kolekcijām VIPART un paceļamo galdu kolekcijas UP!, kā arī dizaina dokumentu skapji no kolekcijas setUP

Šajā kolekcijā ietilpst