UP!

Augstumā elektriski regulējami galdi 

Regulējami galdi mūsdienās kļūst par teju neatņemamu biroja sastāvdaļu uzņēmumos, kur par prioritāti ir noteikta biroja darba ergonomiska, ērta un veselību veicinoša darba vide. Šobrīd ar paceļamiem galdiem tiek aprīkotas ne tikai individuālas darba vietas, bet arī pārrunu telpas, recepcijas letes, virtuves un citas telpas.

Paceļamo galdu kolekcijā UP! ietilpst dažādu izmēru darba galdi, kuru dziļums ir 840mm, bet platumu iespējams izvēlēties no 1500-2400mm. Biroja galdu augstumu iespējams regulēt diapazonā no 650-1150mm, tādējādi šis galds ir piemērots visdažādākajiem cilvēku augumiem.

Galdu pamatkomplektācijā ietilpst elektriskās galda kājas, virsma Jūsu izvēlētajā platumā un tonī / apdarē, galda virsma un pie virsmas piestiprinājama vadības pults.

Savukārt, kā papildkomplektāciju augstumā elektriski regulējamam galdam variet pievienot:

Šajā kolekcijā, bez augstumā regulējamiem galdiem, ietilpst arī galdus papildinošās mēbeles - izvelkamais dokumentu skapis, sekcija, mazais dokumentu skapis / plaukts, kā arī mobilais dokumentu skapis uz riteņiem ar spilvenu.

 

Pētījumi pierāda, ka aptuveni 1/3 daļa cilvēku darbspējas vecumā no 35-50 gadiem sūdzas par pastāvīgām muguras sāpēm.* Biežākais iemesls muguras veselības problēmām ir mazkustīgs dzīvesveids un nemainīgs sēdus stāvoklis. Tādēļ praktisks risinājums, lai nodrošinātu kustību maiņu darba dienas garumā un iekārtotu ergonomisku darba vidi, ir augstumā elektriski regulējami galdi.

Sēdēt vai stāvēt - tāir Tava izvēle! Paceļamie galdi būs labākais risinājums, nodrošinot kustības maiņu darba laikā, tādējādi tiek atpūtināts ķermenis no ierastās sēdus pozas, mazinātas muguras daļas sāpes, kā arī palielināta asinsrite, kas ļauj gan uzņemt papildus enerģijas plūsmu, gan uzlabot smadzeņu darbību. 

Augstumā regulējamos galdus birojiem, pārrunu telpām, darbnīcām un mājām ražojam kopš 2012.gada. Esam pārliecināti par mēbeļu kvalitāti, ilgmūžību un funkcionalitāti.

PDF failus apskatei atradīsiet zemāk, kā izmantojiet gatavos 2D (DWG formātā) vai 3D failus (RFA un GSM formātā), lai integrētu mēbeļu rasējumus savā projektā:

PDF ikona       DWG ikona       RFA faili       GSM faili

Augstumā regulējamos elektriskos galdus iespējams papildināt ar mēbelēm no kolekcijām setUP, standarts, kā arī citām.

*Avots : BKK Statistiken

Šajā kolekcijā ietilpst