VIP

Smalki un funkcionāli

VIP biroja mēbeļu kolekcija izceļas ar estētisku stilu un smalkām, neregulārām mēbeļu detaļām. Tā ir viena no pirmajām SIA "Troja" veidotajām kolekcijām, kas izstrādāta vadītāju darba kabinetu iekārtošanai, kur nav paredzēta galdu savstarpēja savietošana un katrs mēbeles elements darba telpā ir kā individuāls, acīm baudāms objekts.

Šajā mēbeļu kolekcijā ietilpst vadītāja darba galds, kuram iespējams pievienot papildgaldu darba vietas paplašināšanai vai apmeklētāju uzņemšānai, kā arī dizainisks datorskapis ar žalūzijtipa durvīm

Pēc klienta pieprasījuma darba galdam iespējams pievienot nosegvairogu, iestrādāt vadu kanālu, bezvadu mobilo ierīču lādētāju, klaviatūras paliktni un procesora turētāju no kolekcijas "Standarts".

Izvēlieties mēbeles ar mūsu sagatavotiem rasējumiem, kas nosaka biroja mēbeļu izmēru un formu, bet papildiniet tos ar Jūsu izvēlētu furnitūru un izvēlieties sev tīkamāko toni no mūsu piedāvātajām bērza saplākšņa beicēm.

VIP kolekcijas biroja mēbeles ir gatavs risinājums, kuru iespējams iekļaut jūsu darba telpas plānojumā ar mūsu mēbeļu projektu vadītāja palīdzību vai, izmantojot gatavus 2D un 3D (pēc pieprasījuma) failus, iekļaujot tos jūsu izstrādātajā projektā. PDF un 2D faili DWG formātā ir atrodami zemāk:

PDF ikona     DWG ikona

Vadītāju darba kabinetu iekārtošanai piedāvājam arī mēbeles no kolekcijām "GEMO", "ART", "PART", augstumā elektriski regulējami galdi no kolekcijas "UP!", kā arī dizaina dokumentu skapji no kolekcijas "setUP"

Šajā kolekcijā ietilpst