STANDARTS

Praktiski un ērti biroja mēbeļu risinājumi

Standarta jeb pamata kolekcijas biroja mēbeles būs piemērotas gadījumos, ja vēlaties iekārtot savu darba telpu ar gataviem un pārbaudītiem risinājumiem, kas ietver daudzveidīgus mēbeļu elementus.

Kolekcijā ietilpst biroja galdi, dažādu izmēru dokumentu skapji, datorskapji, apspriežu jeb konferenču telpu galdi, drēbju skapji, datorskapji, recepcijas letes, stūra plaukti, mobilie atvilktņu bloki uz riteņiem kā arī papildelementi - klaviatūras paliktnis un procesora turētājs.

Izvēlieties mēbeles ar mūsu sagatavotiem rasējumiem, kas nosaka biroja mēbeļu izmēru un formu, bet papildiniet tos ar Jūsu izvēlētu furnitūru un izvēlieties sev tīkamāko toni no mūsu piedāvātajām bērza saplākšņa beicēm.

PDF failus apskatei atradīsiet zemāk, kā izmantojiet gatavos 2D (DWG formātā) vai 3D failus (RFA un GSM formātā), lai integrētu mēbeļu rasējumus savā projektā:

PDF ikona      DWG ikona      RFA ikona      GSM ikona     

 

Ja šajā biroja mēbeļu kolekcijā neatradāt savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošākos risinājumus, ieskatieties arī citās mūsu kolekcijās - setUP, GEMO, VIP, ART, PART. Augstumā elektriski regulējamo galdu sērija no kolekcijas UP!, mūsdienīga biroja iekārtošanai.
 

Šajā kolekcijā ietilpst
UP!

Augstumā elektriski regulējami galdi 

Regulējami galdi mūsdienās kļūst par teju neatņemamu biroja sastāvdaļu uzņēmumos, kur par prioritāti ir noteikta biroja darba ergonomiska, ērta un veselību veicinoša darba vide. Šobrīd ar paceļamiem galdiem tiek aprīkotas ne tikai individuālas darba vietas, bet arī pārrunu telpas, recepcijas letes, virtuves un citas telpas.

Paceļamo galdu kolekcijā UP! ietilpst dažādu izmēru darba galdi, kuru dziļums ir 840mm, bet platumu iespējams izvēlēties no 1500-2400mm. Biroja galdu augstumu iespējams regulēt diapazonā no 650-1150mm, tādējādi šis galds ir piemērots visdažādākajiem cilvēku augumiem.

Galdu pamatkomplektācijā ietilpst elektriskās galda kājas, virsma Jūsu izvēlētajā platumā un tonī / apdarē, galda virsma un pie virsmas piestiprinājama vadības pults.

Savukārt, kā papildkomplektāciju augstumā elektriski regulējamam galdam variet pievienot:

Šajā kolekcijā, bez augstumā regulējamiem galdiem, ietilpst arī galdus papildinošās mēbeles - izvelkamais dokumentu skapis, sekcija, mazais dokumentu skapis / plaukts, kā arī mobilais dokumentu skapis uz riteņiem ar spilvenu.

 

Pētījumi pierāda, ka aptuveni 1/3 daļa cilvēku darbspējas vecumā no 35-50 gadiem sūdzas par pastāvīgām muguras sāpēm.* Biežākais iemesls muguras veselības problēmām ir mazkustīgs dzīvesveids un nemainīgs sēdus stāvoklis. Tādēļ praktisks risinājums, lai nodrošinātu kustību maiņu darba dienas garumā un iekārtotu ergonomisku darba vidi, ir augstumā elektriski regulējami galdi.

Sēdēt vai stāvēt - tāir Tava izvēle! Paceļamie galdi būs labākais risinājums, nodrošinot kustības maiņu darba laikā, tādējādi tiek atpūtināts ķermenis no ierastās sēdus pozas, mazinātas muguras daļas sāpes, kā arī palielināta asinsrite, kas ļauj gan uzņemt papildus enerģijas plūsmu, gan uzlabot smadzeņu darbību. 

Augstumā regulējamos galdus birojiem, pārrunu telpām, darbnīcām un mājām ražojam kopš 2012.gada. Esam pārliecināti par mēbeļu kvalitāti, ilgmūžību un funkcionalitāti.

PDF failus apskatei atradīsiet zemāk, kā izmantojiet gatavos 2D (DWG formātā) vai 3D failus (RFA un GSM formātā), lai integrētu mēbeļu rasējumus savā projektā:

PDF ikona       DWG ikona       RFA faili       GSM faili

Augstumā regulējamos elektriskos galdus iespējams papildināt ar mēbelēm no kolekcijām setUP, standarts, kā arī citām.

*Avots : BKK Statistiken

Šajā kolekcijā ietilpst
ART

Moderni un lineāri

ART kolekcija iedalās divu dažādu dizainu mēbeļu kolekcijās - "ART 1" un "ART 2". Mēbeles no abām šīm kolekcijām ir paredzētas vadītāju darba kabinetu iekārtošanai. Mēbeles ir funkcionālas un dizainiskas - tās veidotas, apvienojot dažādas saplākšņa detaļu formas.

ART 1 kolekcija sastāv no darba galda, kuru iespējams aprīkot ar nosegvairogu galda apakšdaļai, kā arī datorskapja, kas kalpo gan kā funkcionāls dokumentu skapis ar plauktiem un atvilktnēm ikdienas darba organizēšanai, gan kā papildgalds virsmas pagarināšanai. Galda un datorskapja novietojumu iespējams pielāgot labās vai kreisās puses novietojumam.

ART 2 kolekcija atšķiras ar taisnām līnijām, askētisku eleganci un dažādu materiālu apvienojumu. Šajā kolekcijā ietvertas astoņas dažādas mēbeles - vadītāja biroja galds, datorskapis, divu veidu papildgaldi, trīs veidu sekcijas un apspriežu / pārrunu galds.

Tāpat kā jebkuras citas mēbeles, arī šīs kolekcijas elementi tiek ražoti pēc pieprasījuma un tiem iespējams izvēlēties beices toni, krāsu, apdari un furnitūru pēc Jūsu ieskatiem. 

Zemāk pieejams PDF fails pilnas kolekcijas apskatei, kā arī 2D DWG faili integrēšanai Jūsu plānojumā :

PDF ikona     DWG ikona

Aplūkojiet arī citas mūsu kolekcijas:

augstumā regulējami galdi no kolekcijas "UP"

GEMO

PART

VIP 

setUP 

Standarts

Šajā kolekcijā ietilpst