STANDARTS

Praktiski un ērti biroja mēbeļu risinājumi

Standarta jeb pamata kolekcijas biroja mēbeles būs piemērotas gadījumos, ja vēlaties iekārtot savu darba telpu ar gataviem un pārbaudītiem risinājumiem, kas ietver daudzveidīgus mēbeļu elementus.

Kolekcijā ietilpst biroja galdi, dažādu izmēru dokumentu skapji, datorskapji, apspriežu jeb konferenču telpu galdi, drēbju skapji, datorskapji, recepcijas letes, stūra plaukti, mobilie atvilktņu bloki uz riteņiem kā arī papildelementi - klaviatūras paliktnis un procesora turētājs.

Izvēlieties mēbeles ar mūsu sagatavotiem rasējumiem, kas nosaka biroja mēbeļu izmēru un formu, bet papildiniet tos ar Jūsu izvēlētu furnitūru un izvēlieties sev tīkamāko toni no mūsu piedāvātajām bērza saplākšņa beicēm.

PDF failus apskatei atradīsiet zemāk, kā izmantojiet gatavos 2D (DWG formātā) vai 3D failus (RFA un GSM formātā), lai integrētu mēbeļu rasējumus savā projektā:

PDF ikona      DWG ikona      RFA ikona      GSM ikona     

 

Ja šajā biroja mēbeļu kolekcijā neatradāt savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošākos risinājumus, ieskatieties arī citās mūsu kolekcijās - setUP, GEMO, VIP, ART, PART. Augstumā elektriski regulējamo galdu sērija no kolekcijas UP!, mūsdienīga biroja iekārtošanai.
 

Šajā kolekcijā ietilpst
GEMO

Elitāri un vienmēr aktuāli

Kolekcijas GEMO biroja mēbeļu dizains ir klasisks un būs aktuāls jebkurā laikā. Iekārtojot vadītāja darba vietu ar šīm biroja mēbelēm, vienaldzīgs nepaliks neviens telpā ienākušas. Pamatīgās saplākšņa mēbeļu daļas būs redzamas visā tā krāšņumā.

Šajā kolekcijā ietilpst gan vadītāja darba galds un papildgalds, kas kalpo kā apspriežu jeb pārrunu galds, recepcijas lete administratores darba organizēšanai, kā arī datorskapis un dokumentu skapji / sekcijas ikdienas biroja darbā nepieciešamo rīku ērtai izvietošanai.   

GEMO kolekcijas datorskapis aprīkots ar četrām atvilktnēm un vienām žalūzijveida durvīm, kur glabāt dokumentu mapes. Sekcijas pieejamas divos dažādos izmēros - divu un piecu mapju augstumā. Dokumentu glabāšanas plaukti aprīkoti ar stikla durvīm, savukārt, atvilktņu daļas un lielās sekcijas drēbju skapja durvis veidotas no saplākšņa. 

Mūsu sagatavotie kolekcijas rasējumi nosaka mēbeļu formu, dizainu un izmēru, bet klienta izvēlei paliek saplākšņa toņu / apdares izvēle, kā arī augstākās kvalitātes furnitūra dokumentu skapju rokturu un stiprinājumu izvēlei.

Zemāk atradīsiet biroja mēbeļu apskates failus PDF formātā, kā arī 2D DWG failus integrēšanai savā projektā:

PDF ikona    DWG ikona

 

Apskatiet arī citas mēbeles vadītāju darba kabinetiem no kolekcijām VIPART un paceļamo galdu kolekcijas UP!, kā arī dizaina dokumentu skapji no kolekcijas setUP

Šajā kolekcijā ietilpst