STANDARTS

Praktiski un ērti biroja mēbeļu risinājumi

Standarta jeb pamata kolekcijas biroja mēbeles būs piemērotas gadījumos, ja vēlaties iekārtot savu darba telpu ar gataviem un pārbaudītiem risinājumiem, kas ietver daudzveidīgus mēbeļu elementus.

Kolekcijā ietilpst biroja galdi, dažādu izmēru dokumentu skapji, datorskapji, apspriežu jeb konferenču telpu galdi, drēbju skapji, datorskapji, recepcijas letes, stūra plaukti, mobilie atvilktņu bloki uz riteņiem kā arī papildelementi - klaviatūras paliktnis un procesora turētājs.

Izvēlieties mēbeles ar mūsu sagatavotiem rasējumiem, kas nosaka biroja mēbeļu izmēru un formu, bet papildiniet tos ar Jūsu izvēlētu furnitūru un izvēlieties sev tīkamāko toni no mūsu piedāvātajām bērza saplākšņa beicēm.

 

Integrējiet mēbeļu rasējumus savā projektā, sadarbojoties ar mūsu biroja mēbeļu projektu vadītāju vai izmantojiet gatavos 2D failus DWG formātā:

PDF ikona DWG ikona
Apspriežu galdi Apspriežu galdi
Biroja galdi Biroja galdi
L-veida galdi  L-veida galdi
Dokumentu skapji Dokumentu skapji
Datorskapji Datorskapji
Drēbju skapis Drēbju skapis
Mobilie atvilktņu bloki                          Mobilie atvilktņu bloki
Citi galdi Citi galdi
Plaukti Plaukti
Administratores lete Administratores lete

 

Ja šajā biroja mēbeļu kolekcijā neatradāt savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošākos risinājumus, ieskatieties arī citās mūsu kolekcijās - setUP, GEMO, VIP, ART, PART. Augstumā elektriski regulējamo galdu sērija no kolekcijas UP!, mūsdienīga biroja iekārtošanai.

Šajā kolekcijā ietilpst