Search
Close this search box.

ART

ART

Lineāras līnijas

ART1 un ART2

ART1 un ART2 ir dažādu dizainu mēbeļu kolekcijas ART apakškolekcijas. Mēbeles no šīm kolekcijām ir paredzētas darba telpas iekārtošanai. Mēbeles ir funkcionālas un dizainiskas – tās veidotas, apvienojot dažādas saplākšņa detaļu formas.

ART1 kolekcija sastāv no darba galda, kuru iespējams aprīkot ar nosegvairogu galda apakšdaļai, kā arī datorskapja, kas kalpo gan kā funkcionāls dokumentu skapis ar plauktiem un atvilktnēm ikdienas darba organizēšanai, gan kā papildgalds virsmas pagarināšanai. Galda un datorskapja novietojumu iespējams pielāgot labās vai kreisās puses novietojumam.

ART2 kolekcija atšķiras ar taisnām līnijām, askētisku eleganci un dažādu materiālu apvienojumu. Šajā kolekcijā ietvertas astoņas dažādas mēbeles – biroja galdsdatorskapis, divu veidu papildgaldi, trīs veidu sekcijas un apspriežu / pārrunu galds.

Tāpat kā jebkuras citas mēbeles, arī šīs kolekcijas elementi tiek ražoti pēc pieprasījuma un tiem iespējams izvēlēties beices toni, krāsu, apdari un furnitūru pēc Jūsu ieskatiem. 

Biroja galds un neliels apspriežu galds 3 cilvēkiem, kur pa vidu ir stikla elements.

Zemāk pieejams PDF fails pilnas kolekcijas apskatei, kā arī 2D (DWG formātā) faili integrēšanai Jūsu plānojumā:

Šajā kolekcijā ietilpst

Elitāri un vienmēr aktuāli

ART 3

Apakškolekcijas ART 3 biroja mēbeļu dizains ir klasisks un būs aktuāls jebkurā laikā. Iekārtojot darba telpu ar šīm biroja mēbelēm, vienaldzīgs nepaliks neviens telpā ienākušais. Pamatīgās saplākšņa mēbeļu daļas būs redzamas visā tā krāšņumā.

Šajā kolekcijā ietilpst gan darba galds un papildgalds, kas kalpo kā apspriežu jeb pārrunu galdsrecepcijas lete administratores darba organizēšanai, kā arī datorskapis un dokumentu skapji ikdienas biroja darbā nepieciešamo rīku ērtai izvietošanai.   

ART 3 kolekcijas datorskapis aprīkots ar četrām atvilktnēm un vienām žalūzijveida durvīm, kur glabāt dokumentu mapes. Sekcijas pieejamas divos dažādos izmēros – divu un piecu mapju augstumā. Dokumentu glabāšanas plaukti aprīkoti ar stikla durvīm, savukārt, atvilktņu daļas un lielās sekcijas drēbju skapja durvis veidotas no saplākšņa. 

Mūsu sagatavotie kolekcijas rasējumi nosaka mēbeļu formu, dizainu un izmēru, bet saplākšņa toņu / apdares un furnitūra iespējams izvēlēties.

Zemāk atradīsiet biroja mēbeļu apskates failus PDF formātā, kā arī 2D (DWG formātā) failus integrēšanai savā projektā:

Šajā kolekcijā ietilpst

Apspriežu galds ART, Galds ir tumšā krāsā ar metāla elementiem.

Lineāras līnijas elitārai telpai