Search
Close this search box.

UP!

UP!

Augstumā elektriski regulējami galdi

Paceļamo galdu kolekcijā UP! ietilpst dažādu izmēru darba galdi, kuru dziļums ir 840 mm, bet platumu iespējams izvēlēties no 1500 – 2400 mm. Biroja galdu augstumu iespējams regulēt diapazonā no 650 – 1150 mm.

Galdu pamatkomplektācijā ietilpst elektriskās galda kājas, virsma Jūsu izvēlētajā platumā un tonī /apdarē, kā arī pie virsmas piestiprināma vadības pults.

Papildkomplektācija

Savukārt, kā papildkomplektāciju augstumā elektriski regulējamam galdam ir iespējams pievienot:

Papildinošās mēbeles

Šajā kolekcijā, bez augstumā regulējamiem galdiem, ietilpst arī papildinošās mēbeles:

  • izvelkamais dokumentu skapis;
  • sekcija;
  • mazais dokumentu skapis / plaukts;
  • mobilais dokumentu skapis uz riteņiem ar spilvenu.

PDF failu apskatei atradīsiet zemāk. Izmantojiet gatavos 2D (DWG formātā) vai 3D failus (RFA un GSM formātā), lai integrētu mēbeļu rasējumus savā projektā:

Šajā kolekcijā ietilpst

setUP

Moderni un praktiski

Mēbeļu kolekcija setUP ir papildinājums kolekcijai UP!, kas apvieno klasiskas vērtības modernā izpildījumā. Dokumentu skapjus iespējams aprīkot ar atvērta vai aizvērta tipa plauktiem, atvilktņu sistēmām un stikla durvīm. Tie ir pieejami dažādos augstumos un ir savstarpēji savietojami.

Šī kolekcija sastāv no dokumentu skapjiem / plauktiem divu, trīs, četru un piecu mapju augstumā.

Skapju fasādes durvis izgatavotas no diviem paneļiem un iespējams aprīkot ar “push” mehānismiem. Dokumentu skapju balstam iespējams izvēlēties slīpas saplākšņa kājas, taisnas metāla kājas vai ritenīšus.

Akustisko īpašību uzlabošanai telpā piedāvājam mēbeļu fasādēs veikt perforāciju ar 16mm vai 32mm distanci starp urbumiem.

Mēbeļu virsmu un fasāžu apdarei piedāvājam dažādu materiālu pārklājumu – mākslīgās un dabīgās skaidas, plastikātus (t.sk. Fenix NTM), kā arī beices un toņus pēc Jūsu izvēles.

PDF failu apskatei atradīsiet zemāk. Izmantojiet gatavos 3D failus (RFA un GSM formātā), lai integrētu mēbeļu rasējumus savā projektā:

Šajā kolekcijā ietilpst

Pacel savu labsajūtu jaunā līmenī!