Search
Close this search box.

PART

PART

Smalki un lakoniski

Mēbeļu kolekciju PART raksturo smalkas detaļas, izliektas līnijas un lakonisks risinājums. Kolekcijā ietilpst darba galds ar dizainiskām galda kājām, kuras nepaliks nepamanītas, tāpat kolekcijā ietilpst datorskapis un papildgalds.

Mēbeļu novietojums pielāgojams pēc vajadzības – pa labi vai pa kreisi.

Visu PART mēbeļu kolekciju un elementu izmērus iespējams apskatīt zemāk esošajā PDF failā, kā arī iekļaušanai projektā iespējams lejuplādēt 2D DWG failu:

Šajā kolekcijā ietilpst

PREMIUM PART

Eleganti

PREMIUM PART biroja mēbeļu kolekcija izceļas ar estētisku stilu un smalkām, neregulārām mēbeļu detaļām. Tā ir viena no pirmajām SIA “Troja” veidotajām kolekcijām, kas izstrādāta premium darba telpas iekārtošanai, kur nav paredzēta galdu savstarpēja savietošana un katrs mēbeles elements darba telpā ir kā individuāls, acīm baudāms objekts.

Šajā mēbeļu kolekcijā ietilpst darba galds, kuram iespējams pievienot papildgaldu darba vietas paplašināšanai vai apmeklētāju uzņemšānai, kā arī dizainisks datorskapis ar žalūzijtipa durvīm

Pēc pieprasījuma darba galdam iespējams pievienot nosegvairogu, iestrādāt vadu kanālubezvadu mobilo ierīču lādētāju, klaviatūras paliktni un procesora turētāju no kolekcijas Standarts.

Izvēlieties mēbeles ar mūsu sagatavotajiem rasējumiem un papildiniet tās ar Jūsu izvēlētu furnitūru. Piedāvājam arī dažādus toņus bērza saplākšņa beicēm.

VIP kolekcijas biroja mēbeles ir gatavs risinājums, kuru iespējams iekļaut jūsu darba telpas plānojumā ar mūsu mēbeļu projektu vadītāja palīdzību vai, izmantojot gatavus 2D un 3D (pēc pieprasījuma) failus, iekļaujot tos jūsu izstrādātajā projektā. PDF un 2D faili DWG formātā ir atrodami zemāk:

Darba telpas iekārtošanai piedāvājam arī mēbeles no kolekcijas ART un augstumā elektriski regulējamus galdus no kolekcijas UP!, kā arī dizaina dokumentu skapjus no papildkolekcijas setUP.

Šajā kolekcijā ietilpst

Smalkums un elegance