Search
Close this search box.

Paceļamie galdi

Arī strādājot no mājām nevar aizmirst par ergonomisku darba vidi. UP-1500 augstumā regulējams galds būs lielisks variants iekārtojot mājas darba vietu. Tas ir aprīkots ar 2 klusiem elektromotoriem. Galdu ir iespējams regulēt augstumā no 65 līdz 115 cm. Tā vadības pults ir programmējama, kas ļaus iestatīt katra ģimenes locekļa nepieciešamo augstumu. Rūpējies par savu veselību un iegādājies šo galdu tikai par 349 EUR (ar PVN)​

*Fotografijām ir ilustratīva nozīme. Galds tiek izgatavots pēc pasūtījuma, izmantojot PDF redzamo rasējumu. Klientam ir iespēja izvēlēties virsmas un gāju krāsas no piedāvātajām. 

Augstumā regulējams galds UP-1500​

Skatīt UP kolekciju PDF:

Garums:       150 cm

Platums:        75 cm

Augstums:     65 – 115 cm

Augstumā regulējams galds G-150 UP

Paceļamie galdi aprīkoti ar diviem sinhroni strādājošiem motoriem, regulēšanas laikā būs ātrāki un klusāki. Galda augstums regulējams amplitūdā 650 -1150 mm. Biroja galdus iespējams aprīkot ar saplākšņa un filca starpsienu, kabeļu grozu, klaviatūras paliktni, kā arī galdā iebūvējamu bezvadu lādētāju un pulti. Galda virsmas apdare, malu profils un papildaprīkojums paliek Jūsu izvēlē.
Skatīt UP kolekciju PDF:

Garums:   150 cm

Platums:    84 cm

Augstums: 75 cm

Augstumā regulējams galds G-180 UP

Ja nepieciešama lielāka darba virsma, tad G -180 UP būs īstais! 1800 mm garā galda virsma pavērs plašākas iespējas glabāt uz tās darba ikdienai nepieciešamos dokumentus un piederumus. Aprīkots ar diviem motoriem, regulēšanas laikā būs ātrāks un klusāks. Galda augstums regulējams amplitūdā 650 -1150 mm. Biroja galdus iespējams aprīkot ar saplākšņa un filca starpsienu, kabeļu grozu, klaviatūras paliktni, kā arī galdā iebūvējamu bezvadu lādētāju un pulti. Galda virsmas apdare, malu profils un papildaprīkojums paliek Jūsu izvēlē.
Skatīt UP kolekciju PDF:

Garums:       180 cm

Platums:        84 cm

Augstums:     75 cm

Apspriežu galds G-240 UP

Dažādu izmēru un formu pārrunu telpu galdus iespējams aprīkot ar augstumā regulējamiem mehānismiem, lai tikšanās laikā galdu pielāgotu gan stāvus, gan sēdus pozīcijai. Paceļot galdu stāvus pozīcijā, to būs ērtāk lietot, ja, piemēram, jāapskata liela drukas formāta detalizēts projekts. Mūsdienās augstumā regulējami var būt ne tikai vienvietīgie biroja galdi.
Skatīt UP kolekciju PDF:

Garums:      240 cm

Platums:       84 cm

Augstums:   75 cm

Papildelementi

Filca starpsiena

Radīs akustisko komfortu un atdalīs telpu.

Kabeļu grozs

Viegli organizēt vadus. Estētiski baudāms rezultāts.

Bezvadu lādētājs

Ērta alternatīva telefona uzlādēšanai.

Atvilktne

Mantu glabāšanai. Lieliski derēs pultīm, pildspalvām un citiem nelieliem prikšmetiem.

Skapītis

Dokumentu un citu mantu glabāšanai.

Tev ir padomā mēbeļu projekts?

Pielietojums

Birojam

Praktiskam un ērtam mēbeļu izvietojumam.

Individuāliem projektiem

Pielāgoti izmēri un formas atbilstoši vajadzībām.

Konferenču zālei

Mūsdienīgam un funkcionālam risinājumam.

Radi modernu un ergonomisku biroju